Funkcjonalności

  • INDYWIDUALNY PROGRAM TRENINGOWY

   Skorzystaj z generatora programów treningowych, ćwicz regularnie dzięki przypomnieniom o każdym treningu, obserwuj postępy i osiągnij swoje sportowe cele!

   dowiedz się więcej
  • UMAWIAJ SIĘ NA SPOTKANIA SPORTOWE

   Dzięki modułowi wydarzeń możesz proponować wspólną grę w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, a nawet golfa. Dzięki Sport-to-zdrowie.pl możesz się umawiać nie tylko ze znajomymi, ale także poznawać nowe osoby o podobnym profilu zainteresowań sportowych. Od teraz nie będziesz miał problemu ze zgromadzeniem grupy do wspólnych rozgrywek!

  • KALENDARZ SPORTOWY

   W naszym kalendarzu sportowym dowiesz się nie tylko o najnowszych wydarzeniach w świecie sportu takich jak rozgrywane mecze lokalnych lig piłki nożnej czy siatkówki, to również miejsce, w którym znajdziesz wydarzenia organizowane przez innych użytkowników, którzy szukają takich osób jak Ty! Z pasją i zapałem! O wszystkich nowych, interesujących Cię wydarzeniach w Twojej okolicy będziesz na bieżąco informowany!

  Pozostałe funkcjonalności

  • Szkolenia online - po rejestracji dajemy Ci nielimitowany i darmowy dostęp do wszystkich przygotowanych przez nas szkoleń online. Bądź otwarty na nowe sporty, a także nowe umiejętności czy doskonalenie techniki!
  • Samouczek - to miejsce gdzie nauczymy Cię nowych rzeczy np. jak założyć własny klub sportowy!
  • Galerie - dziel się z innymi użytkownikami swoimi zdjęciami ze świata sportu!
  • Artykuły - lubisz pisać teksty o sporcie? To odpowiednie miejsce, żeby się nimi podzielić z innymi!

  Dodatkowo w swoim panelu możesz dodać kilka słów o sobie aby być łatwiej znalezionym przez innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach. Prezentujemy także firmy/instytuje, których profil możesz śledzić, dzięki czemu nie ominą Cię newsy o promocjach i rabatach np. na karnety na siłownie!

  ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

  © 2014 Sport-To-Zdrowie
  Regulamin | Polityka prywatności
  Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013. FUNDUSZE EUROPEJSKIE - DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

  Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

  Rozumiem, zamknij